HOME STAGING

Cílem Home Stagingu je připravit byt tak, aby se jevil co nejatraktivněji pro zájemce, a tím pádem jsme byli schopni byt prodat co nejrychleji a za co nejvyšší cenu. Za 14 let praxe v prodeji bytů máme ověřeno, že Home Staging zvyšuje počet zájemců. Home Staging je předprodejní příprava bytu k nafocení fotografií a natočení VIDEOPROHLÍDKY (VÍCE ZDE), které následně byt prostřednictvím inzerátu prodají. Home Staging neovlivní technický stav bytu, ale dokáže odosobnit interiér od každodenního života.

Připravit byt na prohlídku je také velmi důležité pro výsledek prohlídky. Je známo, že člověk si během prvních 40 vteřin utvoří celkový dojem, který si pak odnese. Je zapotřebí ukázat zájemcům prostor bytu a jeho potenciál. K tomu napomáhá i orientační půdorys bytu - VÍCE ZDE. Výsledkem může být, že Vaš byt vynikne mezi ostatními nabídkami na realitním trhu a budeme schopni Váš byt prodat rychleji. Při spolupráci od nás dostanete několik rad (tzv. vstupní informace), jak se zařídit během začátku prodeje Vašeho bytu.

Jestliže se Vám stále nedaří prodat Váš byt, může být právě Home Staging ten správný impuls k dotažení prodeje. Zásadním úkolem Home Stagingu je zrychlit proces prodeje. Při exkluzivní spolupráci můžeme investovat více času i finančních prostředků do přípravy prodeje Vašeho bytu a Home Staging ve Vašem bytě Vám uděláme ZDARMA.

Ukažme Váš byt v tom nejlepším světle a úspěšně ho prodejme!

 
Zavolejte nám (tel.: +420 732 237 741) a pojďme rychle a kvalitně prodat Váš byt.